fbpx

Fitnessmenu.cz

FAQ

Často kladené otázky

Je to snadné, nejdřív si musíte určit svůj cíl a podle toho si u nás vybrat vhodný program. V případě, že si nejste jistí, můžete kdykoliv kontaktovat naši podporu.

Naše jídla sestavuje certifikovaný nutriční a výživový poradce, který vypočítává výživové hodnoty každé naší krabičky za pomoci kalorických tabulek a nejnovějších odborných článků.

V naší nabídce je mimo redukčních programů také vyvážený jídelníček na dlouhodobé stravování pro všechny, kteří se chtějí stravovat zdravě a pestře. Stačí si pouze určit svůj cíl a náš “pomocník” Vám vybere nejvhodnější program.

Nachystali jsme pro vás více než 250 receptů, které navíc aktualizujeme dle sezónní nabídky potravin a Vašeho hodnocení jídel.

Maso a ryby jsou upravené metodou Sous Vide nebo na páře. Veškeré suroviny jsou čerstvé a upřednostňujeme české dodavatele, u masa výhradně. Ihned po uvaření jídla šokově schladíme, hermeticky uzavřeme do krabiček a skladujeme v chladícím boxu.

Krabičky musíte uchovávat v ledničce při teplotě 2-5°C.

Ano, při vaření krabiček nepoužíváme bílý a hnědý cukr. Místo toho používáme zdravotně nezávadné sladidla. Každopádně doporučujeme raději konzultovat jídelníček s Vaším lékařem.

Rádi Vám nahradíme některé potraviny, pokud to nebude pro naší kuchyň velký zásah. Jinak Vám jídlo nahradíme jiným pokrmem z našeho jídelníčku.

Naši kurýři rozváží jídlo v chladících vozech.

Doporučujeme jídlo ohřívat v mikrovlnné troubě 1-2 minuty, případně vyndat jídlo z krabičky a ohřát na pánvi nebo v troubě.

Krabičky rozvážíme pouze po Praze a doprava je zdarma.

Náš kurýr se s Vámi spojí a domluvíte si ideální čas doručení.

Nejvhodnější je jíst krabičky přibližně ve stejnou dobu a v pravidelných časových odstupech dle Vámi zvoleného programu.

Naše krabičky pro Vás chystáme každý den včetně svátků s výjimkou Vánočních svátků.

Objednávku lze zaplatit online kartou přes webovou platební bránou, hotově či kartou kurýrovi popřípadě bankovním převodem.

Vaší objednávku můžete kdykoliv pozastavit či přerušit některé dny, o které Vám následně prodloužíme Vaše předplatné. Veškeré změny musí být nahlášeny nejpozději 48 hodin před doručením.